JP Galeria - шаблон joomla Форекс

Rotary Club Brac

Rotary Tabán - Rotary Brac

Klubunk 2006-ben vette fel a kapcsolatot a horvátországi szigeten működő RC Brac klubbal. A klub létszáma kicsi, de remek baráti társaság, jó programokkal. Minden évben megrendezik az International Tennis Fellowship of Rotarians amatőr teniszversenysorozat horvátországi versenyét, a Rotary Bol Open-t.

2006 októberében nagy létszámban vettünk részt az általuk által szervezett olivaszüreten. A következő év júniusában klubunkat 4 versenyző képviselte a 2007-es Rotary Bol Open-en. Nem nyertünk, viszont ez alkalommal aláírtuk alá a testvérklub megállapodást. Októberben braci barátaink résztvettek a klubunk által szervezett jótékonysági koncerten. Másnap Matolcsy Sára (RC Budapest-City) vendégeként meglátogattuk az Etyeki Kúria borászatot.

http://www.rotary-brac.hr

Copyright © 2018 RC Budapest-Tabán