JP Galeria - шаблон joomla Форекс

RC Uelzen

Rotary Tabán - Rotary Uelzen

Egy korábban Magyarországon tanult rotarista fogorvos Mark-Arne Vossbein, az RC Uelzen tagja 2007-ben megkereste klubunkat és felajánlotta támogatását projektjeinkhez. A kapcsolatfelvételt 2007 júniusában az RC Budapest-Tabán tagjainak németországi látogatása követte.

Német barátaink 2008 tavaszán az RC Budapest City által szervezett hagyományos gálaestre jöttek először Budapestre. Ekkor került sor a testvérklub megállapodás aláírására. Meglátogatták a klubunk által támogatott Tudor műhelyt, amely részére pénzbeli támogatást nyújtottak.

A kölcsönös látogatások azóta is folytatódtak, az élő kapcsolat fennmaradt. Utoljára 2013-ban láthattuk vendégül német barátainkat.

http://www.rotary-uelzen.de

Copyright © 2018 RC Budapest-Tabán